Farm Frenzy

Farm Frenzy Lite 2.19.36

Wsi spokojna, wsi wesoła?

Zalety

  • Ładna grafika
  • Wciąga
  • Odpowiedni poziom trudności

Wady

  • Błędy w polskim tłumaczeniu
  • Z czasem staje się powtarzalna

Bardzo dobry
8

Farm Frenzy to symulator farmy dla urządzeń z systemem Android. Zadaniem gracza jest założenie gospodarstwa rolniczego i rozwijanie go.

Jeśli myślisz o przeprowadzce na wieś i prowadzeniu sielskiego życia, symulator farmy Farm Frenzy może dać Ci przedsmak takiego przedsięwzięcia. Akcja gry osadzona jest w pięknym świecie rodem z kreskówek. Okazuje się jednak, ze życie na wsi wcale nie jest takie sielskie, wymaga dużo pracy i zmagania się z przeciwnościami.

W Farm Frenzy zaczynasz jako początkujący rolnik, który ma za zadanie odpowiednio zarządzać i rozwijać swoją farmę. Na początku musisz zająć się kurami i produkcją jaj. Postępy w tej dziedzinie otworzą nowe horyzonty: produkcja mączki jajecznej, wypiek ciastek oraz hodowla krów, świń i innych zwierząt. Produkty wysyłasz ciężarówką do miasta, w ten sposób zarabiasz pieniądze, które możesz inwestować w nowe zwierzęta lub przedsięwzięcia.

Farm Frenzy to na prawdę doskonała gra. Bardzo dobrze wykorzystuje możliwości ekranu dotykowego i jest na prawdę wciągająca.

Najczęściej pobierane Strategiczne na Android

Więcej
Farm Frenzy

Download

Farm Frenzy Lite 2.19.36

Opinie użytkowników o Farm Frenzy