Farm Frenzy

Farm Frenzy (S60 5th) 1.3.0

Symulator farmy czyli postaw na rolnictwo w telefonie Nokia

Farm Frenzy to symulator farmy dla telefonów Nokia N97, 5800 oraz innych modeli. Zadaniem gracza jest założenie gospodarstwa rolniczego i rozwijanie go. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna grafika
  • Bardzo wciąga
  • Odpowiedni poziom trudności
  • Dla dzieci i dorosłych

Wady

  • Z czasem może stać się monotonna
Więcej

Doskonały
9

Farm Frenzy to symulator farmy dla telefonów Nokia N97, 5800 oraz innych modeli. Zadaniem gracza jest założenie gospodarstwa rolniczego i rozwijanie go.

Jeśli myślisz o przeprowadzce na wieś i prowadzeniu sielskiego życia, symulator farmy Farm Frenzy może dać Ci przedsmak takiego przedsięwzięcia. Akcja gry osadzona jest w pięknym świecie rodem z kreskówek. Okazuje się jednak, ze życie na wsi wcale nie jest takie sielskie, wymaga dużo pracy i zmagania się z przeciwnościami.

W Farm Frenzy zaczynasz jako początkujący rolnik, który ma za zadanie odpowiednio zarządzać i rozwijać swoją farmę. Na początku musisz zająć się kurami i produkcją jaj. Postępy w tej dziedzinie otworzą nowe horyzonty: produkcja mączki jajecznej, wypiek ciastek oraz hodowla krów, świń i innych zwierząt. Produkty wysyłasz ciężarówką do miasta, w ten sposób zarabiasz pieniądze, które możesz inwestować w nowe zwierzęta lub przedsięwzięcia.

W grze trzeba zmagać się ze szkodnikami. Przykładem tego jest niedźwiedź, który wkracza na Twój teren i pożera zwierzęta. Należy zakupić klatkę oraz schwytać psotnego misia, tak by nie przeszkadzał w prowadzeniu rolniczego biznesu.

Farm Frenzy to na prawdę doskonała gra. Bardzo dobrze wykorzystuje możliwości ekranu dotykowego i jest na prawdę wciągająca.

Farm Frenzy

Download

Farm Frenzy (S60 5th) 1.3.0